Aktuality  |   Denné menu  |   Dnes je streda, 08. decembra 2021kancelárske a obchodné priestory

Kancelárske a obchodné priestory

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 6-poschodovej administratívnej budove v areáli na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave s možnosťou parkovania vo vlastnom uzavretom areáli. V kanceláriach je pripojenie na internet a telefónnu sieť. Priestory na 5. a 6. poschodí sú klimatizované.
K prenajatiu sú priestory o výmere cca 15 a 30 m2 s možnosťou prepojenia kancelárií prechodovými dvermi.
Nájomné za prenajatú plochu kancelárskych priestorov je 107 €/m2/rok + energie, plnenia a služby. Nájomné za klimatizované priestory je 120 €/m2/rok.

V našom areáli na Račianskej ulici v Bratislave získate okrem potrebných priestorov na Vaše podnikanie celú radu služieb. Vieme Vám poskytnuť priestor na informačnom paneli pred budovou, prenajať rokovacie miestnosti, umiestnenie reklamy na fasáde budovy, poštovú schránku. K telefónnej sieti sa môžete pripojiť aj cez našu telefónnu ústredňu alebo priamou linkou od iných poskytovateľov.  V kanceláriach aj skladových priestoroch je pripojenie na internet.

V administratívnej budove je bufet s ponukou teplých i studených jedál a nápojov, v areáli sídli notár, praktický a zubný lekár,  autoumyvárka, autoservis. Vedľa areálu je predajňa potravin LIDL, pobočka Tatra banky, pošta Bratislava 33, benzínová pumpa, reštaurácia, ...