Aktuality  |   Denné menu  |   Dnes je streda, 08. decembra 2021Služby

Prenájom kancelárskych priestorov

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 6-poschodovej administratívnej budove v areáli na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave s možnosťou parkovania vo vlastnom uzavretom areáli. Priestory na 5. a 6. poschodí sú klimatizované.
K prenajatiu sú priestory o výmere cca 15 a 30 m2 s možnosťou prepojenia kancelárií prechodovými dvermi.
Nájomné za prenajatú plochu kancelárskych priestorov je 107 €/m2/rok + energie, plnenia a služby. Nájomné za klimatizované priestory je 120 €/m2/rok.

Prenájom skladových a prevádzkových priestorov

Ponúkame na prenájom skladové a prevádzkové priestory v priemyselných halách vo dvore areálu na Račianskej 66 v Bratislave rôznej veľkosti čiastočne vykurované. Do areálu môžu vchádzať i kamióny. Informácie o voľných skladových priestoroch nájdete TU.

Prenájom bytov

Súčasťou areálu Račianska 66 je 5 podlažný bytový dom s bytmi na prenájom. Informácie o voľných bytoch nájdete TU.

Skladovanie

Ponúkame skladovanie všetkého tovaru v  skladoch na Kopčianskej 63 v Bratislave s kompletnými službami pre prepravné spoločnosti, pre veľko i maloobchodné prevádzky i ostatné spoločnosti.

Colný sklad

Ponúkame za výhodných podmienok kompletné služby verejného colného skladu na Kopčianskej 63 v Bratislave pri dovoze a vývoze tovaru s možnosťami: skladovanie tovaru, zastupovanie v colnom konaní, vystavovanie dokladov spojených s vývozom a dovozom tovaru, vystavovanie dokladov spojených s uskladnením tovaru v colnom sklade, preclenie tovaru v režimoch podľa zákona.

Doplnkové služby

V našom areáli na Račianskej ulici v Bratislave získate okrem potrebných priestorov na Vaše podnikanie celú radu služieb. Vieme Vám poskytnuť priestor na informačnom paneli pred budovou, prenajať zasadačku, umiestnenie reklamy na fasáde budovy, poštovú schránku. K telefónnej sieti sa môžete pripojiť aj cez našu telefónnu ústredňu alebo priamou linkou od iných poskytovateľov.  V kanceláriach aj skladových priestoroch je pripojenie na internet.

Všetko pod jednou strechou

V administratívnej budove je bufet s ponukou teplých i studených jedál a nápojov, v areáli sídli notár, praktický a zubný lekár, relaxačné centrum, autoumyvárka, autoservis. Vedľa areálu je predajňa potravin LIDL, pobočka Tatra banky, pošta Bratislava 33, benzínová pumpa, reštaurácia, ...